Gå til






junjuli 2018aug
mantironstorfrelørsøn
Vis uke2526272829301
Vis uke2345678
Vis uke9101112131415
Vis uke16171819202122
Vis uke23242526272829
Vis uke303112345

Ukeplan Schjongshallen uke 29 (16/07 - 22/07)

Klokken: GardMandag 16/07
Klokken: GardTirsdag 17/07
Klokken: GardOnsdag 18/07
08:00 - 20:00 - Hallen stengt 08:00 - 20:00 - Hallen stengt 08:00 - 20:00 - Hallen stengt
Klokken: GardTorsdag 19/07
Klokken: GardFredag 20/07
Klokken: GardLørdag 21/07
08:00 - 20:00 - Hallen stengt 08:00 - 20:00 - Hallen stengt 08:00 - 20:00 - Hallen stengt
Klokken: GardSøndag 22/07
Kontaktopplysninger: Merknader og bortekamper:
08:00 - 20:00 - Hallen stengt Hallkoordinator: Gunnar Syrrist E-post: gunnar.syrrist@usn.no Mobil: 92 63 22 91 Viktig: Endringer skal klareres med hallkoordinator! Ved utleie får leietaker bekreftelse per e-post. URL: http://s120.hbv.no/hockey/.
På mobil: http://s120.hbv.no/hockey/2dag.aspx