Gå til






junjuli 2019aug
mantironstorfrelørsøn
Vis uke24252627282930
Vis uke1234567
Vis uke891011121314
Vis uke15161718192021
Vis uke22232425262728
Vis uke2930311234

Ukeplan Schjongshallen uke 29 (15/07 - 21/07)

Klokken: GardMandag 15/07
Klokken: GardTirsdag 16/07
Klokken: GardOnsdag 17/07
Klokken: GardTorsdag 18/07
Klokken: GardFredag 19/07
Klokken: GardLørdag 20/07
Klokken: GardSøndag 21/07
Kontaktopplysninger: Merknader og bortekamper:
Hallkoordinator: Gunnar Syrrist E-post: gunnar.syrrist@usn.no Mobil: 92 63 22 91 Viktig: Endringer skal klareres med hallkoordinator! Ved utleie får leietaker bekreftelse per e-post. URL: http://s120.hbv.no/hockey/.
På mobil: http://s120.hbv.no/hockey/2dag.aspx
Ferie. Hallen er stengt