Gå til






sepoktober 2017nov
mantironstorfrelørsøn
Vis uke2526272829301
Vis uke2345678
Vis uke9101112131415
Vis uke16171819202122
Vis uke23242526272829
Vis uke303112345

Ukeplan Schjongshallen uke 42 (16/10 - 22/10)

Klokken: GardMandag 16/10
Klokken: GardTirsdag 17/10
Klokken: GardOnsdag 18/10
16:45 - 17:45 A U10 - U9 Isprep.
18:00 - 19:15 3 RIK 1 Isprep.
19:30 - 20:30 B U 13 Isprep.
18:00 - 19:15 3 RIK 1 Isprep.
19:30 - 20:30 A Damer - med Kongsberg Isprep.
20:45 - 22:00 4 RIK 2 Isprep.
11:30 - 12:30 B Veienmarka ungdomsskole Isprp: ? ?
16:45 - 17:45 A U8 - U7 Isprep.
18:00 - 20:00 9 RIK 1 - Hasle-Løren (19:00) Isprep.
21:15 - 22:15 A Old boys Isprep.
Klokken: GardTorsdag 19/10
Klokken: GardFredag 20/10
Klokken: GardLørdag 21/10
16:45 - 17:35 B Skøyteskole Isprep.
17:35 - 18:35 A U10 - U9 Isprep.
18:45 - 19:45 A U 13 Isprep.
20:00 - 21:30 4 RIK 2 Isprep.
18:00 - 19:15 3 RIK 1 Isprep. 09:15 - 09:45 3 RIK 1 Isprep.
10:00 - 12:00 A Stabæk Bandy Isprp: ? ?
12:15 - 13:45 B Stabæk Bandy - Damer Isprp: ? ?
14:00 - 16:00 A Høvik bandy - damer Isprp: ? ?
Klokken: GardSøndag 22/10
Kontaktopplysninger: Merknader og bortekamper:
08:15 - 09:15 A Målvakttrening Isprep.
09:30 - 11:30 B Larsen Isprp: ? ?
12:00 - 13:30 A Åpen dag Isprep.
14:00 - 16:00 A Snarøya bandy - Kafeteria etterpå Isprp: ? ?
16:45 - 18:15 B Konnerud bandy Isprp: ? ?
18:30 - 19:45 B Ringerike Steeldogs Isprep.
20:00 - 21:15 A Old boys Isprep.
Hallkoordinator: Gunnar Syrrist E-post: gunnar.syrrist@usn.no Mobil: 92 63 22 91 Viktig: Endringer skal klareres med hallkoordinator! Ved utleie får leietaker bekreftelse per e-post. URL: http://s120.hbv.no/hockey/.
På mobil: http://s120.hbv.no/hockey/2dag.aspx
lørdag 16:00 Comet Halden - RIK 1