Gå til






febmars 2019apr
mantironstorfrelørsøn
Vis uke25262728123
Vis uke45678910
Vis uke11121314151617
Vis uke18192021222324
Vis uke25262728293031
Vis uke1234567

Ukeplan Schjongshallen uke 12 (18/03 - 24/03)

Klokken: GardMandag 18/03
Klokken: GardTirsdag 19/03
Klokken: GardOnsdag 20/03
16:45 - 17:45 A U8 - U10 Isprep.
18:00 - 19:15 A U 12 Isprep.
20:45 - 22:00 B U10 - Foreldre Isprep.
16:45 - 17:45 A U 11 Isprep.
18:00 - 19:15 3 RIK 1 Isprep.
19:30 - 21:00 A U 15 Isprep.
21:15 - 22:30 4 Old boys Isprep.
16:45 - 17:45 A U8 - U10 Isprep.
18:00 - 19:15 3 RIK 1 Isprep.
19:30 - 21:00 A U 15 Isprep.
21:15 - 22:30 B U10 - Foreldre Isprep.
Klokken: GardTorsdag 21/03
Klokken: GardFredag 22/03
Klokken: GardLørdag 23/03
16:30 - 21:00 9 RIK 1 - Kvalik Get Isprep. 10:00 - 12:00 B Tyrifjord skole Isprp: ? ?
15:00 - 16:30 A Sørensen Isprp: ? ?
16:45 - 17:45 B U 12 Isprep.
18:00 - 19:15 A U 11 Isprep.
20:01 - 22:00 B U10 - Foreldre Isprep.
22:15 - 23:30 A Larsen Isprp: ? ?
09:00 - 10:00 B Skøyteskole Isprep.
10:00 - 12:00 A Åpen dag Isprep.
13:00 - 14:30 9 U 11 - Tønsberg Isprep.
15:30 - 17:00 X Larsen Isprp: ? ?
18:01 - 19:30 A Larsen Isprp: ? ?
Klokken: GardSøndag 24/03
Kontaktopplysninger: Merknader og bortekamper:
09:00 - 10:30 B Larsen Isprp: ? ?
11:00 - 15:00 A Kjelkehockey Isprp: ? ?
15:30 - 16:30 A Moen - Kafeteria etterpå Isprp: ? ?
20:00 - 21:15 4 Old boys Isprep.
Hallkoordinator: Gunnar Syrrist E-post: gunnar.syrrist@usn.no Mobil: 92 63 22 91 Viktig: Endringer skal klareres med hallkoordinator! Ved utleie får leietaker bekreftelse per e-post. URL: http://s120.hbv.no/hockey/.
På mobil: http://s120.hbv.no/hockey/2dag.aspx
fredag 20:00 Tromsø - U 15
lørdag 18:00 Tromsø - U 15
søndag 10:00 Tromsø - U 15
søndag 12:00 Skien - U 11
søndag 21:00 Lørenskog Prostata - Old boys