Gå til






desjanuar 2020feb
mantironstorfrelørsøn
Vis uke303112345
Vis uke6789101112
Vis uke13141516171819
Vis uke20212223242526
Vis uke272829303112
Vis uke3456789

Ukeplan Schjongshallen uke 4 (20/01 - 26/01)

Klokken: GardMandag 20/01
Klokken: GardTirsdag 21/01
Klokken: GardOnsdag 22/01
15:00 - 16:30 B Hockey Akademiet Isprep.
16:45 - 17:45 A U8 - Hockeyskole Isprep.
19:30 - 20:20 A U 12 Isprep.
20:30 - 21:20 4 U 16 Isprep.
21:30 - 22:30 A U 11 - Foreldre Isprep.
15:00 - 16:30 B Hockey Akademiet Isprep.
16:40 - 17:30 A Skøyteskole Isprep.
17:30 - 18:20 B U10 - U11 Isprep.
18:30 - 19:45 3 RIK 1 Isprep.
20:00 - 20:50 A U 13 Isprep.
21:00 - 22:30 4 Old boys Isprep.
12:30 - 13:45 B Tyrifjord vgs Isprp: ? ?
16:40 - 17:30 A U 12 Isprep.
17:30 - 18:20 B U 13 Isprep.
18:30 - 19:45 3 RIK 1 Isprep.
20:00 - 20:50 B U 16 Isprep.
21:00 - 22:00 A U 11 - Foreldre Isprep.
Klokken: GardTorsdag 23/01
Klokken: GardFredag 24/01
Klokken: GardLørdag 25/01
11:30 - 13:30 A Hole Ungdomsskole Isprp: ? ?
15:00 - 16:30 B Hockey Akademiet Isprep.
16:40 - 17:30 B U8 - Hockeyskole Isprep.
17:30 - 18:20 A U 11 Isprep.
18:30 - 19:20 B U 13 Isprep.
19:30 - 20:20 A U 16 Isprep.
20:30 - 22:00 4 RIK 2 - Oldboys Isprep.
15:00 - 16:15 3 RIK 1 Isprep.
16:45 - 17:45 A U10 Isprep.
18:00 - 19:15 B U 12 Isprep.
20:30 - 22:00 A U 11 - Foreldre Isprep.
10:00 - 11:20 B Regionlag Viken Vest - JU17 Isprp: ? ?
12:01 - 14:00 A Rekrutteringsdag - U8 Ansvar Isprep.
14:30 - 16:30 - JU17: Spond (?)
Klokken: GardSøndag 26/01
Kontaktopplysninger: Merknader og bortekamper:
12:00 - 13:30 9 U 11 - Holmen Rød Isprep.
14:30 - 15:30 A Modalen - Kafeteria etterpå Isprp: ? ?
18:00 - 20:00 9 RIK 2 - Ski 2 Isprep.
20:00 - 22:00 4 Old boys Isprep.
Hallkoordinator: Gunnar Syrrist E-post: gunnar.syrrist@usn.no Mobil: 92 63 22 91 Viktig: Endringer skal klareres med hallkoordinator! Ved utleie får leietaker bekreftelse per e-post. URL: http://s120.hbv.no/hockey/.
På mobil: http://s120.hbv.no/hockey/2dag.aspx
lørdag 12:00 Skien - U 11
lørdag 17:00 Holmen - U 13
søndag 10:00 Comet - U 13