Gå til






oktnovember 2018des
mantironstorfrelørsøn
Vis uke2930311234
Vis uke567891011
Vis uke12131415161718
Vis uke19202122232425
Vis uke262728293012
Vis uke3456789

Ukeplan Schjongshallen uke 47 (19/11 - 25/11)

Klokken: GardMandag 19/11
Klokken: GardTirsdag 20/11
Klokken: GardOnsdag 21/11
08:30 - 10:00 B Brannvesenet Isprp: ? ?
11:00 - 12:00 B HSE - Elite Isprep.
16:45 - 17:45 A U10 - U8 Isprep.
18:00 - 19:15 3 RIK 1 Isprep.
19:30 - 20:30 A U 12 Isprep.
20:45 - 22:00 A U10 - Foreldre Isprep.
16:45 - 17:45 A U 11 Isprep.
18:01 - 19:30 B U 15 Isprep.
19:45 - 21:15 4 Old boys Isprep.
12:00 - 13:30 B Veienmarka ungdomsskole Isprp: ? ?
16:45 - 17:45 A U10 - U8 Isprep.
18:00 - 19:15 3 RIK 1 Isprep.
19:30 - 21:00 A U 15 Isprep.
Klokken: GardTorsdag 22/11
Klokken: GardFredag 23/11
Klokken: GardLørdag 24/11
10:00 - 11:15 A RVG Isprp: ? ?
16:45 - 17:45 A Skøyteskole Isprep.
19:30 - 21:00 4 Old boys Isprep.
12:00 - 13:00 B Læringssenteret for voksne Isprp: ? ?
16:45 - 17:45 A U 12 Isprep.
18:00 - 19:15 B U 11 Isprep.
19:30 - 21:15 9 U 15 - Jar Isprep.
21:15 - 22:30 B U10 - Foreldre Isprep.
10:00 - 12:00 A Åpen dag Isprep.
12:00 - 13:30 A Eskelund - Kafeteria etterpå Isprp: ? ?
Klokken: GardSøndag 25/11
Kontaktopplysninger: Merknader og bortekamper:
08:00 - 17:00 - BTV-turnering!
20:00 - 21:15 A Old boys Isprep.
Hallkoordinator: Gunnar Syrrist E-post: gunnar.syrrist@usn.no Mobil: 92 63 22 91 Viktig: Endringer skal klareres med hallkoordinator! Ved utleie får leietaker bekreftelse per e-post. URL: http://s120.hbv.no/hockey/.
På mobil: http://s120.hbv.no/hockey/2dag.aspx
tirsdag 18:00 Stavanger - RIK 1
torsdag 18:30 Frisk Asker - RIK 1
søndag 21:30 Progress Peanut Pant - Old boys