Gå til






novdesember 2017jan
mantironstorfrelørsøn
Vis uke27282930123
Vis uke45678910
Vis uke11121314151617
Vis uke18192021222324
Vis uke25262728293031
Vis uke1234567

Ukeplan Schjongshallen uke 50 (11/12 - 17/12)

Klokken: GardMandag 11/12
Klokken: GardTirsdag 12/12
Klokken: GardOnsdag 13/12
09:30 - 11:30 A RVG Isprp: ? ?
12:00 - 14:00 B Veienmarka ungdomsskole Isprp: ? ?
16:45 - 17:45 A U10 - U9 Isprep.
18:00 - 19:15 3 RIK 1 Isprep.
19:30 - 20:30 B U 13 Isprep.
18:00 - 19:15 3 RIK 1 Isprep.
19:30 - 20:30 A Damer - med Kongsberg Isprep.
20:45 - 22:00 4 RIK 2 Isprep.
16:45 - 17:45 A U8 - U7 Isprep.
18:00 - 19:15 3 RIK 1 Isprep.
20:00 - 21:15 A Old boys Isprep.
Klokken: GardTorsdag 14/12
Klokken: GardFredag 15/12
Klokken: GardLørdag 16/12
10:00 - 11:30 A RVG Isprp: ? ?
16:45 - 17:35 B Skøyteskole Isprep.
17:35 - 18:35 A U10 - U9 Isprep.
18:45 - 19:45 A U 13 Isprep.
20:15 - 22:00 9 RIK 2 - Gamle Oslo Isprep.
16:45 - 17:45 A U8 - U7 Isprep.
18:00 - 19:15 3 RIK 1 Isprep.
13:00 - 21:00 - RIK1 bruker kafateria
14:00 - 15:30 3 RIK 1 Isprep.
Klokken: GardSøndag 17/12
Kontaktopplysninger: Merknader og bortekamper:
12:00 - 14:00 A Åpen dag Isprep.
18:30 - 19:45 B Ringerike Steeldogs Isprep.
20:00 - 21:15 A Old boys Isprep.
Hallkoordinator: Gunnar Syrrist E-post: gunnar.syrrist@usn.no Mobil: 92 63 22 91 Viktig: Endringer skal klareres med hallkoordinator! Ved utleie får leietaker bekreftelse per e-post. URL: http://s120.hbv.no/hockey/.
På mobil: http://s120.hbv.no/hockey/2dag.aspx
søndag 13:00 Kongsvinger - U 13