Gå til






augseptember 2019okt
mantironstorfrelørsøn
Vis uke2627282930311
Vis uke2345678
Vis uke9101112131415
Vis uke16171819202122
Vis uke23242526272829
Vis uke30123456

Ukeplan Schjongshallen uke 38 (16/09 - 22/09)

Klokken: GardMandag 16/09
Klokken: GardTirsdag 17/09
Klokken: GardOnsdag 18/09
16:45 - 17:45 A U8 - Hockeyskole Isprep.
18:00 - 19:15 3 RIK 1 Isprep.
19:30 - 20:20 B U 12 Isprep.
20:30 - 21:20 4 U 16 Isprep.
21:30 - 22:30 A U 11 - Foreldre Isprep.
16:40 - 17:30 A Skøyteskole Isprep.
17:30 - 18:20 B U10 - U11 Isprep.
18:30 - 19:45 3 RIK 1 Isprep.
20:00 - 20:50 A U 13 Isprep.
21:00 - 22:15 4 Old boys Isprep.
16:40 - 17:30 A U 12 Isprep.
17:30 - 18:20 B U 13 Isprep.
18:30 - 19:10 A Ullern Bandy Isprp: ? ?
19:20 - 20:00 A Ullern Bandy Isprp: ? ?
20:10 - 21:00 4 U 16 Isprep.
21:10 - 22:30 B U 11 - Foreldre Isprep.
Klokken: GardTorsdag 19/09
Klokken: GardFredag 20/09
Klokken: GardLørdag 21/09
16:40 - 17:30 B U8 - Hockeyskole Isprep.
17:30 - 18:20 A U 11 Isprep.
18:30 - 19:20 B U 13 Isprep.
19:30 - 20:20 A U 16 Isprep.
20:30 - 22:00 4 RIK 2 - Old boys Isprep.
15:00 - 16:15 3 RIK 1 Isprep.
16:45 - 17:45 A U10 Isprep.
18:00 - 19:15 B U 12 Isprep.
19:00 - 21:00 9 U 16 - Kongsvinger Isprep.
09:30 - 10:00 3 RIK 1 Isprep.
11:30 - 13:00 9 U 16 - Manglerud Star Isprep.
14:00 - 18:30 9 RIK 1 - Furuset (16:00) Isprep.
Klokken: GardSøndag 22/09
Kontaktopplysninger: Merknader og bortekamper:
10:30 - 12:45 3 RIK 1 - Film Isprep.
13:00 - 14:00 B Tokerud - Kafeteria etterpå Isprp: ? ?
16:00 - 17:30 A Konnerud bandy Isprp: ? ?
17:45 - 19:15 A Konnerud bandy Isprp: ? ?
20:00 - 21:30 4 Old boys - RIK2 Isprep.
Hallkoordinator: Gunnar Syrrist E-post: gunnar.syrrist@usn.no Mobil: 92 63 22 91 Viktig: Endringer skal klareres med hallkoordinator! Ved utleie får leietaker bekreftelse per e-post. URL: http://s120.hbv.no/hockey/.
På mobil: http://s120.hbv.no/hockey/2dag.aspx
onsdag 19:00 Lørenskog - RIK 1