Gå til






augseptember 2018okt
mantironstorfrelørsøn
Vis uke272829303112
Vis uke3456789
Vis uke10111213141516
Vis uke17181920212223
Vis uke24252627282930
Vis uke1234567

Ukeplan Schjongshallen uke 38 (17/09 - 23/09)

Klokken: GardMandag 17/09
Klokken: GardTirsdag 18/09
Klokken: GardOnsdag 19/09
16:45 - 17:45 A U10 - U8 Isprep.
18:00 - 19:15 3 RIK 1 Isprep.
19:30 - 20:30 A U 12 Isprep.
20:45 - 22:15 B Strømsgodset bandy Isprp: ? ?
17:00 - 21:00 9 RIK 1 - Manglerud Star (1830) Isprep. 16:45 - 17:45 A U10 - U8 Isprep.
18:00 - 19:15 3 RIK 1 Isprep.
19:30 - 20:45 A U 15 Isprep.
21:00 - 22:30 B Mjøndalen Bandy Isprp: ? ?
Klokken: GardTorsdag 20/09
Klokken: GardFredag 21/09
Klokken: GardLørdag 22/09
19:30 - 20:30 B Hockey for fun Isprep.
20:45 - 22:00 4 Old boys Isprep.
16:45 - 17:45 A U 11 - U12 Isprep.
19:30 - 21:00 A U 15 Isprep.
21:15 - 22:30 B U10 - Foreldre Isprep.
Klokken: GardSøndag 23/09
Kontaktopplysninger: Merknader og bortekamper:
09:30 - 10:15 3 RIK 1 Isprep.
11:00 - 12:30 A Drammen Ballklubb Isprp: ? ?
12:45 - 14:15 A Drammen Ballklubb Isprp: ? ?
15:00 - 19:30 9 RIK 1 - Stjernen (1700) Isprep.
20:30 - 21:45 A Old boys Isprep.
Hallkoordinator: Gunnar Syrrist E-post: gunnar.syrrist@usn.no Mobil: 92 63 22 91 Viktig: Endringer skal klareres med hallkoordinator! Ved utleie får leietaker bekreftelse per e-post. URL: http://s120.hbv.no/hockey/.
På mobil: http://s120.hbv.no/hockey/2dag.aspx
torsdag 18:00 Stavanger - RIK 1