Gå til






oktnovember 2019des
mantironstorfrelørsøn
Vis uke28293031123
Vis uke45678910
Vis uke11121314151617
Vis uke18192021222324
Vis uke2526272829301
Vis uke2345678

Ukeplan Schjongshallen uke 47 (18/11 - 24/11)

Klokken: GardMandag 18/11
Klokken: GardTirsdag 19/11
Klokken: GardOnsdag 20/11
08:30 - 09:30 B Brannvesenet Isprp: ? ?
13:00 - 15:00 B Veienmarka ungdomsskole Isprp: ? ?
15:00 - 16:30 B Hockey Akademiet Isprep.
16:45 - 17:45 A U8 - Hockeyskole Isprep.
18:00 - 19:15 3 RIK 1 Isprep.
19:30 - 20:20 A U 12 Isprep.
20:30 - 21:20 4 U 16 Isprep.
21:30 - 22:30 A U 11 - Foreldre Isprep.
16:40 - 17:30 A Skøyteskole Isprep.
17:30 - 18:20 B U10 - U11 Isprep.
18:30 - 19:45 3 RIK 1 Isprep.
20:00 - 20:50 A U 13 Isprep.
21:00 - 22:15 4 Old boys Isprep.
16:40 - 17:30 A U 12 Isprep.
17:30 - 18:20 B U 13 Isprep.
20:00 - 20:50 4 U 16 Isprep.
21:00 - 22:00 A U 11 - Foreldre Isprep.
Klokken: GardTorsdag 21/11
Klokken: GardFredag 22/11
Klokken: GardLørdag 23/11
16:40 - 17:30 A U8 - Hockeyskole Isprep.
17:30 - 18:20 A U 11 Isprep.
18:30 - 19:20 B U 13 Isprep.
19:30 - 20:20 A U 16 Isprep.
20:30 - 22:00 4 RIK 2 - Oldboys Isprep.
11:00 - 12:30 X Anouk van den Engel Isprp: ? ?
13:00 - 14:30 B Veienmarka ungdomsskole Isprp: ? ?
15:00 - 16:15 3 RIK 1 Isprep.
16:45 - 17:45 A U10 Isprep.
18:00 - 19:15 B U 12 Isprep.
20:30 - 22:00 A U 11 - Foreldre Isprep.
09:00 - 09:30 3 Målvakttrening - Elite Isprep.
09:30 - 10:00 3 RIK 1 Isprep.
11:00 - 13:00 9 U 13 - Gjøvik Isprep.
12:45 - 14:15 9 U 11 - Jar Blå Isprep.
14:00 - 18:30 9 RIK 1 - Hasle (16:00) Isprep.
Klokken: GardSøndag 24/11
Kontaktopplysninger: Merknader og bortekamper:
09:30 - 11:00 3 Målvakttrening - Elite Isprep.
12:00 - 13:30 9 U 11 - Jar Hvit Isprep.
14:30 - 15:30 X Anouk van den Engel Isprp: ? ?
18:00 - 20:00 9 RIK 2 - Skien 2 Isprep.
Hallkoordinator: Gunnar Syrrist E-post: gunnar.syrrist@usn.no Mobil: 92 63 22 91 Viktig: Endringer skal klareres med hallkoordinator! Ved utleie får leietaker bekreftelse per e-post. URL: http://s120.hbv.no/hockey/.
På mobil: http://s120.hbv.no/hockey/2dag.aspx
onsdag 19:00 Comet - RIK 1