Gå til






maijuni 2017jul
mantironstorfrelørsøn
Vis uke2930311234
Vis uke567891011
Vis uke12131415161718
Vis uke19202122232425
Vis uke262728293012
Vis uke3456789

Ukeplan Schjongshallen uke 25 (19/06 - 25/06)

Klokken: GardMandag 19/06
Klokken: GardTirsdag 20/06
Klokken: GardOnsdag 21/06
17:00 - 18:30 A Hagen - Kafeteria etterpå Isprp: ? ? 20:00 - 21:15 A Old boys Isprep.
Klokken: GardTorsdag 22/06
Klokken: GardFredag 23/06
Klokken: GardLørdag 24/06
18:30 - 19:45 A U 15 Isprep.
20:00 - 21:15 B Ringerike Steeldogs Isprep.
20:00 - 21:15 B Ringerike Steeldogs Isprep. 11:00 - 12:30 A Furuheim Eagles Isprp: ? ?
12:45 - 14:15 A Furuheim Eagles Isprp: ? ?
Klokken: GardSøndag 25/06
Kontaktopplysninger: Merknader og bortekamper:
18:30 - 19:45 B Ringerike Steeldogs Isprep.
20:00 - 21:15 A Old boys Isprep.
Hallkoordinator: Gunnar Syrrist E-post: gunnar.syrrist@usn.no Mobil: 92 63 22 91 Viktig: Endringer skal klareres med hallkoordinator! Ved utleie får leietaker bekreftelse per e-post. URL: http://s120.hbv.no/hockey/.
På mobil: http://s120.hbv.no/hockey/2dag.aspx