Gå til






junjuli 2020aug
mantironstorfrelørsøn
Vis uke293012345
Vis uke6789101112
Vis uke13141516171819
Vis uke20212223242526
Vis uke272829303112
Vis uke3456789

Ukeplan Schjongshallen uke 28 (06/07 - 12/07)

Klokken: GardMandag 06/07
Klokken: GardTirsdag 07/07
Klokken: GardOnsdag 08/07
Klokken: GardTorsdag 09/07
Klokken: GardFredag 10/07
Klokken: GardLørdag 11/07
Klokken: GardSøndag 12/07
Kontaktopplysninger: Merknader og bortekamper:
Hallkoordinator: Even Tangen Fosse E-post: even@ringerikepanthers.no Mobil: Viktig: Endringer skal klareres med hallkoordinator! Ved utleie får leietaker bekreftelse per e-post. URL: http://s120.hbv.no/hockey/.
På mobil: http://s120.hbv.no/hockey/2dag.aspx