Gå til






julaugust 2017sep
mantironstorfrelørsøn
Vis uke31123456
Vis uke78910111213
Vis uke14151617181920
Vis uke21222324252627
Vis uke28293031123
Vis uke45678910

Ukeplan Schjongshallen uke 33 (14/08 - 20/08)

Klokken: GardMandag 14/08
Klokken: GardTirsdag 15/08
Klokken: GardOnsdag 16/08
10:00 - 12:00 B Høvik bandy - LU17 Isprp: ? ?
12:15 - 13:45 - Høvik i kafeteria
14:00 - 16:00 B Høvik bandy - LU17 Isprp: ? ?
18:00 - 19:15 3 RIK 1 Isprep.
10:00 - 12:00 B Høvik bandy - LU17 Isprp: ? ?
12:15 - 13:45 - Høvik i kafeteria
14:00 - 16:00 B Høvik bandy - LU17 Isprp: ? ?
17:45 - 20:30 3 RIK 1 - Frisk ASker Isprep.
21:00 - 22:15 A Old boys Isprep.
10:00 - 12:00 B Høvik bandy - LU17 Isprp: ? ?
12:15 - 13:45 - Høvik i kafeteria
14:00 - 16:00 B Høvik bandy - LU17 Isprp: ? ?
18:00 - 19:15 3 RIK 1 Isprep.
19:30 - 21:00 A Solberg bandy Isprp: ? ?
Klokken: GardTorsdag 17/08
Klokken: GardFredag 18/08
Klokken: GardLørdag 19/08
18:00 - 19:15 3 RIK 1 Isprep.
19:30 - 21:00 A Mjøndalen Bandy Isprp: ? ?
18:00 - 19:15 3 RIK 1 Isprep.
19:30 - 20:45 B Ringerike Steeldogs Isprep.
09:00 - 10:30 A Frisk Asker Tigers Isprp: ? ?
11:00 - 12:30 B Frisk Asker Tigers - U10 Isprp: ? ?
14:00 - 15:00 B Frisk Asker Tigers - U10 Isprp: ? ?
15:15 - 16:45 A Strømsgodset bandy Isprp: ? ?
Klokken: GardSøndag 20/08
Kontaktopplysninger: Merknader og bortekamper:
09:00 - 10:30 B Frisk Asker Tigers Isprp: ? ?
10:45 - 11:45 A Solberg bandy Isprp: ? ?
12:00 - 13:00 A Solberg bandy Isprp: ? ?
13:15 - 15:00 B Frisk Asker Tigers Isprp: ? ?
15:15 - 16:15 A Konnerud bandy Isprp: ? ?
16:30 - 18:00 A Konnerud bandy Isprp: ? ?
18:30 - 19:45 B Ringerike Steeldogs Isprep.
20:00 - 21:15 A Old boys Isprep.
Hallkoordinator: Gunnar Syrrist E-post: gunnar.syrrist@usn.no Mobil: 92 63 22 91 Viktig: Endringer skal klareres med hallkoordinator! Ved utleie får leietaker bekreftelse per e-post. URL: http://s120.hbv.no/hockey/.
På mobil: http://s120.hbv.no/hockey/2dag.aspx