Gå til






aprmai 2018jun
mantironstorfrelørsøn
Vis uke30123456
Vis uke78910111213
Vis uke14151617181920
Vis uke21222324252627
Vis uke28293031123
Vis uke45678910

Ukeplan Schjongshallen uke 21 (21/05 - 27/05)

Klokken: GardMandag 21/05
Klokken: GardTirsdag 22/05
Klokken: GardOnsdag 23/05
08:00 - 20:00 - 2. pinsedag
14:00 - 18:30 A HSE Isprep.
16:45 - 17:45 B U 12 Isprep.
20:45 - 22:00 A U10 - Foreldre Isprep.
15:00 - 16:30 A HSE Isprep.
16:45 - 17:45 B U10 - U8 Isprep.
17:45 - 18:45 A U 11 - (halv is) Isprep.
17:46 - 18:45 B U 13 - Nye (halv is) Isprep.
19:00 - 20:00 A U 15 Isprep.
20:15 - 21:30 B Old boys Isprep.
16:45 - 17:45 B U 12 Isprep.
18:00 - 21:00 A U 15 - treningskamp? Isprep.
19:00 - 20:00 A Damer Isprep.
Klokken: GardTorsdag 24/05
Klokken: GardFredag 25/05
Klokken: GardLørdag 26/05
15:00 - 16:30 A Hockeyakademi Isprep.
16:45 - 17:35 B Skøyteskole Isprep.
17:35 - 18:45 A U 11 Isprep.
19:00 - 20:00 B U 15 Isprep.
20:15 - 21:30 A Old boys Isprep.
16:45 - 17:45 A U10 - U8 (halv is) Isprep.
16:46 - 17:45 B U 13 - Nye (halv is) Isprep.
17:30 - 19:30 A Kokkim Isprp: ? ?
20:00 - 21:30 B U10 - Foreldre Isprep.
08:00 - 18:30 A Kokkim Isprp: ? ?
10:00 - 16:00 - Glenn Kokkim camp
Klokken: GardSøndag 27/05
Kontaktopplysninger: Merknader og bortekamper:
08:00 - 16:30 A Kokkim Isprp: ? ?
10:00 - 16:00 - Glenn Kokkim camp
15:00 - 16:00 - U8/U10 (?)
17:00 - 18:30 A Damer - RIK/Kongsberg Isprep.
18:30 - 19:45 A Ringerike Steeldogs Isprep.
20:00 - 21:30 B Old boys Isprep.
Hallkoordinator: Gunnar Syrrist E-post: gunnar.syrrist@usn.no Mobil: 92 63 22 91 Viktig: Endringer skal klareres med hallkoordinator! Ved utleie får leietaker bekreftelse per e-post. URL: http://s120.hbv.no/hockey/.
På mobil: http://s120.hbv.no/hockey/2dag.aspx