Gå til






aprmai 2019jun
mantironstorfrelørsøn
Vis uke293012345
Vis uke6789101112
Vis uke13141516171819
Vis uke20212223242526
Vis uke272829303112
Vis uke3456789

Ukeplan Schjongshallen uke 21 (20/05 - 26/05)

Klokken: GardMandag 20/05
Klokken: GardTirsdag 21/05
Klokken: GardOnsdag 22/05
16:45 - 17:45 B U8 Isprep.
18:00 - 19:00 A U 11 Isprep.
19:15 - 20:15 B U 13 Isprep.
20:45 - 22:00 A U 11 - Foreldre Isprep.
16:45 - 17:45 B U 12 Isprep.
18:00 - 19:00 3 RIK 1 Isprep.
19:15 - 20:15 A U 16 - Målvakttrening Isprep.
20:30 - 21:45 4 Old boys Isprep.
16:45 - 17:45 B U10 Isprep.
18:00 - 19:00 A U 11 Isprep.
19:15 - 20:15 B U 16 Isprep.
21:15 - 22:30 A U 11 - Foreldre Isprep.
Klokken: GardTorsdag 23/05
Klokken: GardFredag 24/05
Klokken: GardLørdag 25/05
16:45 - 17:45 B Hockeyskole Isprep.
18:00 - 19:00 A U 13 Isprep.
19:15 - 20:15 B U 16 Isprep.
20:30 - 21:45 4 Old boys Isprep.
10:00 - 18:00 A Elite RIK Isprep.
14:30 - 16:00 B Målvakttrening - egentrening + skyttere Isprep.
21:15 - 22:30 B U 11 - Foreldre Isprep.
08:00 - 10:00 A HSE Isprep.
10:00 - 18:00 A Elite RIK Isprep.
Klokken: GardSøndag 26/05
Kontaktopplysninger: Merknader og bortekamper:
10:00 - 21:00 - Kafeteria ikke tilgjengelig
20:00 - 21:30 4 Old boys Isprep.
Hallkoordinator: Gunnar Syrrist E-post: gunnar.syrrist@usn.no Mobil: 92 63 22 91 Viktig: Endringer skal klareres med hallkoordinator! Ved utleie får leietaker bekreftelse per e-post. URL: http://s120.hbv.no/hockey/.
På mobil: http://s120.hbv.no/hockey/2dag.aspx