Gå til






desjanuar 2019feb
mantironstorfrelørsøn
Vis uke31123456
Vis uke78910111213
Vis uke14151617181920
Vis uke21222324252627
Vis uke28293031123
Vis uke45678910

Ukeplan Schjongshallen uke 3 (14/01 - 20/01)

Klokken: GardMandag 14/01
Klokken: GardTirsdag 15/01
Klokken: GardOnsdag 16/01
08:30 - 10:00 B Brannvesenet Isprp: ? ?
16:45 - 17:45 A U8 - U10 Isprep.
18:00 - 19:15 B U 12 Isprep.
20:45 - 22:00 A U10 - Foreldre Isprep.
09:15 - 11:00 B Veien skole Isprp: ? ?
11:30 - 13:30 A Hov Ungdomsskole Isprp: ? ?
16:45 - 17:45 A U 11 Isprep.
18:00 - 19:15 3 RIK 1 Isprep.
19:30 - 21:00 A U 15 Isprep.
21:15 - 22:30 9 Old boys - Vikings (H/L) Isprep.
10:00 - 12:00 B Heradsbygda barnehage Isprp: ? ?
16:45 - 17:45 A U8 - U10 Isprep.
18:00 - 19:15 3 RIK 1 Isprep.
19:30 - 21:00 B U 15 Isprep.
Klokken: GardTorsdag 17/01
Klokken: GardFredag 18/01
Klokken: GardLørdag 19/01
17:00 - 21:00 9 RIK 1 - Manglerud Star (18:30) Isprep. 16:45 - 17:45 A U 12 - U11 Isprep.
18:00 - 19:15 3 RIK 1 Isprep.
21:15 - 22:00 A U10 - Foreldre Isprep.
10:00 - 11:00 A Skøyteskole Isprep.
13:00 - 14:45 9 U 12 - Kongsberg Isprep.
15:01 - 17:00 A Åpen dag Isprep.
Klokken: GardSøndag 20/01
Kontaktopplysninger: Merknader og bortekamper:
20:00 - 21:15 A Old boys Isprep. Hallkoordinator: Gunnar Syrrist E-post: gunnar.syrrist@usn.no Mobil: 92 63 22 91 Viktig: Endringer skal klareres med hallkoordinator! Ved utleie får leietaker bekreftelse per e-post. URL: http://s120.hbv.no/hockey/.
På mobil: http://s120.hbv.no/hockey/2dag.aspx
onsdag 20:00 Kongsberg - Skedsmo - Damer
lørdag 15:00 Stavanger - RIK 1
søndag 13:00 Skien - U 12
søndag 13:45 Kongsberg - Bergen - Damer