Gå til






marapril 2020mai
mantironstorfrelørsøn
Vis uke303112345
Vis uke6789101112
Vis uke13141516171819
Vis uke20212223242526
Vis uke27282930123
Vis uke45678910

Ukeplan Schjongshallen uke 14 (30/03 - 05/04)

Klokken: GardMandag 30/03
Klokken: GardTirsdag 31/03
Klokken: GardOnsdag 01/04
16:45 - 17:45 A U8 - Hockeyskole Isprep.
19:30 - 20:20 A U 12 Isprep.
20:30 - 21:20 4 U 16 Isprep.
21:30 - 22:30 A U 11 - Foreldre Isprep.
16:40 - 17:30 A Skøyteskole - Prøvedag Paraidrett Isprep.
17:30 - 18:20 B U10 - U11 Isprep.
20:00 - 20:50 A U 13 Isprep.
21:00 - 22:30 4 Old boys Isprep.
16:40 - 17:30 A U 12 Isprep.
17:30 - 18:20 B U 13 Isprep.
20:00 - 20:50 B U 16 Isprep.
21:00 - 22:00 A U 11 - Foreldre Isprep.
Klokken: GardTorsdag 02/04
Klokken: GardFredag 03/04
Klokken: GardLørdag 04/04
16:40 - 17:30 B U8 - Hockeyskole Isprep.
17:30 - 18:20 A U 11 Isprep.
18:30 - 19:20 B U 13 Isprep.
19:30 - 20:20 A U 16 Isprep.
20:30 - 22:00 4 RIK 2 - Oldboys Isprep.
12:30 - 13:30 B Hønefoss vgs Isprp: ? ?
16:45 - 17:45 A U10 Isprep.
18:00 - 19:15 B U 12 Isprep.
20:30 - 22:00 A U 11 - Foreldre Isprep.
07:00 - 20:00 - Arrangementet er avlyst
08:00 - 21:00 - NM finale U21
Klokken: GardSøndag 05/04
Kontaktopplysninger: Merknader og bortekamper:
07:00 - 20:00 - Arrangementet er avlyst
08:00 - 08:30 - Palmesøndag
09:00 - 19:00 - NM finale U21
20:00 - 22:00 4 Old boys Isprep.
Hallkoordinator: Even Tangen Fosse E-post: even@ringerikepanthers.no Mobil: Viktig: Endringer skal klareres med hallkoordinator! Ved utleie får leietaker bekreftelse per e-post. URL: http://s120.hbv.no/hockey/.
På mobil: http://s120.hbv.no/hockey/2dag.aspx